Mīti un
patiesība

Mīti un patiesība

Interesējoties par nabassaites asiņu cilmes šūnu saglabāšanu, jūs varat atrast daudz nepārbaudītas informācijas. Lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu par nabas saites asiņu / audu ieguvi, iesakām izlasīt sešus faktus:

Nabassaites asinis ir atzīta ārstēšanas metode

PATIESĪBA
Nabassaites asiņu cilmes šūnas tiek izmantotas 80 nopietnu slimību ārstēšanā. 2018. gadā mēs atzīmējām 30. gadadienu kopš pirmās nabas saites asiņu transplantācijas (1988. gada 8. oktobris). Kopš tā laika pasaulē veiktas vairāk nekā 40 000 transplantācijas.

Nabassaites asinīm ir lielāka reģeneratīvā spēja kā kaulu smadzenēm.

PATIESĪBA
Nabassaites asiņu cilmes šūnām ir desmit reizes lielāka reģeneratīvā spēja kā kaulu smadzenēm. Vēl vairāk, tām ir raksturīgs zemāks imunoloģiskais briedums, tāpēc transplantācijas rezultātā saņēmējam rodas mazāk komplikāciju (allogēnas transplantācijas gadījumā ir mazāks transplantāta atgrūšanas risks).

Nabas asiņu un audu iegūšana neietekmē dzemdību gaitu

PATIESĪBA
Asins paņemšana no nabas saites notiek tikai pēc nabassaites pārdalīšanas. Lēmumu par to, kad nabassaite būtu jāpāpgriež, pieņem vecmāte un ārsts, ņemot vērā pašreizējās medicīniskās zināšanas, informāciju par grūtniecības un dzemdību norisi, mātes un bērna veselību, mammas vēlmēm un standartiem klīnikā.

Šūnas pēc sasaldēšanas nezaudē savas īpašības

PATIESĪBA
Amerikāņu zinātnieku veiktie eksperimenti apstiprināja, ka cilmes šūnas saglabā savas unikālās spējas (koloniju pavairošana un veidošanās) pēc 25 gadus ilgas uzglabāšanas dziļas sasalšanas stāvoklī (temperatūra -196 ° C). Teorētiski cilmes šūnas kopā ar krioaizsardzības līdzekli šādos apstākļos var uzglabāt bezgalīgi, neapdraudot preparāta kvalitāti.

Svarīgs ir kopējais cilmes šūnu skaits, kas iegūts no nabassaites asinīm

PATIESĪBA
Nabassaites asins cilmes šūnu pavairošana ir oficiāli patentēta. Līdz ar to apgalvojumam, ka no nabassaites iegūtais asins apjoms pietiek tikai maza bērna ārstēšanai ir maldīgs. Ģimenes bankā saglabātās šūnas ļauj ātri sākt ārstēšanu (saīsināts laiks pat līdz 2 mēnešiem), jo donors nav jāmeklē.

Nabassaites asinīm nepieciešama mazāka audu atbilstība nekā kaulu smadzenēm

PATIESĪBA
Daudzu pētījumu rezultāti norāda, ka cilmes šūnas, kas iegūtas no nabassaites asinīm, ir primārākas, mazāk fokusētas un tām ir lielāks pavairošanas potenciāls, salīdzinot ar cilmes šūnām, ko iegūst no pieauguša cilvēka kaulu smadzenēm vai perifērajām asinīm. To sasaldēšana novērš novecošanās procesu un citas izmaiņas. Vēl vairāk, vēža pārmaiņu risks šajās šūnās ir ļoti mazs.

Polijas cilmes šūnu banka ir lielākā Eiropā

PATIESĪBA
Polijas cilmes šūnu banka ir lielākā banka Eiropā, un 3. lielākā ģimenes banka pasaulē. Mēs esam vairāk nekā cilmes šūnu banka, jo piedāvājam ārstēšanu saviem klientiem, kad tas nepieciešams.

Aicinām izlasīt Bieži uzdoto jautājumu sadaļu.

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona numurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Es piekrītu personas datu apstrādei un uzglabāšanai ((sīkāk – Privātuma politikā)