Mīti un
patiesība

Mīti un patiesība

Interesējoties par nabassaites asiņu cilmes šūnu saglabāšanu, jūs varat atrast daudz nepatiesas informācijas. Lai apzināti izlemtu par nabas saites asiņu savākšanu, izlasiet sešus faktus, kas jums būtu jāzina:

Nabassaites asinis ir atzīta ārstēšanas metode

PATIESĪBA
Nabassaites asiņu cilmes šūnas tiek izmantotas 80 nopietnu slimību ārstēšanā. 2018. gadā mēs atzīmējām 30. gadadienu kopš pirmās nabas saites asiņu transplantācijas (1988. gada 8. oktobris). Kopš tā laika visā pasaulē ir veiktas vairāk kā 40 000 transplantācijas.

Nabassaites asinīm ir lielāka reģeneratīvā spēja kā kaulu smadzenēm.

PATIESĪBA
Nabassaites asiņu cilmes šūnām ir desmit reizes lielāka reģeneratīvā spēja kā kaulu smadzenēm. Vēl vairāk, viņām ir raksturīgs zemāks imunoloģiskais briedums. Pateicoties tam, transplantācijas rezultātā saņēmējam rodas mazāk komplikāciju (allogēnas transplantācijas gadījumā ir mazāks transplantāta atgrūšanas risks).

Nabas asiņu iegūšana neietekmē dzemdību gaitu

PATIESĪBA
Asins ņemšana no nabas saites notiek tikai pēc nabassaites pārdalīšanas. Lēmumu par to, kad nabassaite būtu jāpāpgriež, pieņem vecmāte un ārsts, ņemot vērā pašreizējās medicīniskās zināšanas, informāciju par grūtniecības un dzemdību norisi, mātes un bērna veselību, mammas vēlmēm un standartiem klīnikā.

Šūnas pēc sasaldēšanas nezaudē savas īpašības

PATIESĪBA
Amerikāņu zinātnieku veiktie eksperimenti apstiprināja, ka cilmes šūnas saglabā savas unikālās spējas (koloniju pavairošana un veidošanās) pēc 24 gadus ilgas uzglabāšanas dziļas sasalšanas stāvoklī (temperatūra -196 ° C). Teorētiski cilmes šūnas kopā ar krioaizsardzības līdzekli šādos apstākļos var uzglabāt bezgalīgi, neapdraudot preparāta kvalitāti.

Svarīgs ir kopējais cilmes šūnu skaits, kas iegūts no nabassaites asinīm

PATIESĪBA
Nabassaites asins cilmes šūnu pavairošana ir oficiāli patentēta. Līdz ar to apgalvojumam, ka no nabassaites iegūtais asins apjoms pietiek tikai maza bērna ārstēšanai ir maldīgs. Ģimenes bankā saglabātās šūnas ļauj ātri sākt ārstēšanu (saīsināts laiks pat līdz 2 mēnešiem), jo donors nav jāmeklē.

Nabassaites asinīm nepieciešama mazāka audu atbilstība nekā kaulu smadzenēm

PATIESĪBA
Daudzu pētījumu rezultāti norāda, ka cilmes šūnas, kas iegūtas no nabassaites asinīm, ir primārākas, mazāk fokusētas un tām ir lielāks pavairošanas potenciāls, salīdzinot ar cilmes šūnām, ko iegūst no pieauguša cilvēka kaulu smadzenēm vai perifērajām asinīm. To sasaldēšana novērš novecošanās procesu un citas izmaiņas. Vēl vairāk, vēža pārmaiņu risks šajās šūnās ir ļoti mazs.

Aicinām izlasīt Bieži uzdoto jautājumu sadaļu.

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona nummurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Ar šo es dodu piekrišanu, lai mārketinga saturs tiktu pārsūtīts uz manu norādīto tālruņa numuru.