Ārstniecības personas
Jūs varat mums uzticēties

Uzglabā sava bērna nabassaites asiņu cilmes šūnas PBKM (Polijas cilmes šūnu bankā)

Prof., MD, PhD

Krzysztof Kałwak

“Nabas saites asiņu saglabāšana raisa pārdomas. Vecākiem vajadzētu izmantot iespēju uzzināt par ieguves un glabāšanas procesu, kā arī par veidiem, kā šīs asinis var izmantot. Mūsdienās nabassaites asinis lieto vielmaiņas traucējumu, imūndeficīta, traucētas hematopoēzes un asinsrades sistēmas vēža ārstēšanai. Medicīnas zinātnes progresā drīz var rasties metodes tā pielietošanai reģeneratīvajā medicīnā, piem. kardioloģija un neiroloģija, lai cita starpā izārstētu centrālās nervu sistēmas hipoksēmiskos vai išēmiskos defektus. ”

MD Dentist

Joanna Marcew

“Esmu māte Karolinkai, 4 g.v., un dvīņiem Evai un Laurai. Es esmu ortodonts, un mani pacienti parasti ir bērni un jaunieši. Mani pētījumi un profesionālā prakse rāda, ka ir daudzas slimības, kuras var izārstēt ar cilmes šūnām. Mana profesionālā un privātā pieredze ir pārliecinājusi, ka savāktās un saglabātās nabassaites asinis nodrošina manu bērnu nākotni, un es varu uztraukties mazāk ... ”

Prof., MD, PhD

Magdalena Łętowska

“Kā pieredzējis ārsts, es zinu, ka cilmes šūnas ir kā papildu veselības apdrošināšana maniem mazbērniem. Man lēmums par saglabāšanas veikšanu nabassaites asinīm bija kaut kas ļoti dabisks. Nabassaites asinis un jo īpaši cilmes šūnu daļa ir ārkārtīgi unikāls bioloģisks materiāls, kas pēdējos 28 gados ir plaši izmantots medicīnā. Nabassaites asins šūnu galvenā priekšrocība ir to spēja diferencēties visos asins šūnu veidos. Šo īpašību izmanto vēža ārstēšanā, labdabīgu asinsrades sistēmas traucējumu, citu vēža veidu, pavājinātas imūnsistēmas un dažu ģenētisko slimību ārstēšanā. Nabas asiņu šūnas, kuras bieži tiek apzīmētas kā “naivas”, no imunoloģiskā viedokļa ir nenobriedušas, atšķirībā no citiem hematopoētisko cilmes šūnu avotiem, piemēram, kaulu smadzenēm vai perifērajām asinīm. Tieši šī īpašība dod viņām vienu no daudzajām priekšrocībām. Tās var pārstādīt pacientiem, kas nav tik saderīgi ar donoriem, nekā šūnas, kas izolētas no kaulu smadzenēm vai perifērajām asinīm (...) ”

Prof., MD, PhD

Henrik Viktor

“Mēs tiecamies pēc jauninājumiem medicīnā, kas var noderēt cilvēcei. Tāpēc es izvēlējos droši uzglabāt savas mazmeitas nabassaites audus. ”

MD

Karolina Grzyb

“Mēs, mediķi, saprotam, cik daudz slimību var izārstēt ar cilmes šūnām, kuras izmanto jaunieviestās medicīniskās procedūrās. Mēs esam izvēlējušies nabassaites asiņu banku, lai pārliecinātos, ka esam izdarījuši visu, kas mūsu spēkos, lai aizsargātu sava bērna veselību un dzīvību. "

MD

Inese Bolmane

Es ar ārsta acīm skatos uz zinātnes straujo attīstību. Biotehnoloģijas ir 21. gs. attīstības virziens, tāpēc, nav šaubu par cilmes šūnu saglabāšanas nozīmi. Domāju, ka tā ir laba dāvana mazmeitiņas drošībai visai dzīvei.

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona numurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Es piekrītu personas datu apstrādei un uzglabāšanai ((sīkāk – Privātuma politikā)