Ārstniecības personas
Jūs varat mums uzticēties

Uzglabā sava bērna nabassaites asiņu cilmes šūnas PBKM (Polijas cilmes šūnu bankā)

Prof., MD, PhD

Krzysztof Kałwak

“Nabas saites asiņu saglabāšana raisa pārdomas. Vecākiem vajadzētu izmantot iespēju uzzināt par ieguves un glabāšanas procesu, kā arī par veidiem, kā šīs asinis var izmantot. Mūsdienās nabassaites asinis lieto vielmaiņas traucējumu, imūndeficīta, traucētas hematopoēzes un asinsrades sistēmas vēža ārstēšanai. Medicīnas zinātnes progresā drīz var rasties metodes tā pielietošanai reģeneratīvajā medicīnā, piem. kardioloģija un neiroloģija, lai cita starpā izārstētu centrālās nervu sistēmas hipoksēmiskos vai išēmiskos defektus. ”

MD

Monika Leder

MD

Marcin Drygalski

MD Dentist

Joanna Marcew

MD, PhD

Jacek Pudełek

MD

Aleksandra Mazepus

“Medicīna mums piedāvā iespēju, kuru es nevēlos, lai mans bērns vai kāds cits palaistu garām. Manuprāt, nabassaites asiņu uzglabāšana varētu dot labumu. ”

MD

Andrzej Szewczuk

Prof., MD, PhD

Magdalena Łętowska

MD

Remigiusz Sikora

MD, PhD

Manuela Las - Jankowska

Prof., MD, PhD

Henrik Viktor

“Mēs tiecamies pēc jauninājumiem medicīnā, kas var noderēt cilvēcei. Tāpēc es izvēlējos droši uzglabāt savas mazmeitas nabassaites audus. ”

M. Eng. Microbiology Technologist

Roman Małachowski

MD, PhD

Magdalena Małek

MD

Karolina Grzyb

MD

Paweł Sadowski

MD, PhD

Magdalena Grotowska- Duch

“Es esmu ārste un es saprotu, kas ir cilmes šūnas un kā tās var izmantot. Lēmums saglabāt mana bērna nabassaites asinis man bija dabisks, un es, rūpīga māte un zinoša ārste, nevaru iedomāties citādu rīcību. Medicīnas progress, ieskaitot cilmes šūnu izpēti, strauji progresē. Tas šodien piedāvā plašas iespējas, lai gan mēs vēl neesam atklājuši visas to priekšrocības. ”

MD

Andrzej Ostaszewski

MD

Katarzyna Wilgus - Kubica

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona numurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Es piekrītu personas datu apstrādei un uzglabāšanai ((sīkāk – Privātuma politikā)