Mēs palīdzam
bērniem

Programmu organizē Polijas cilmes šūnu banka, lai glābtu smagi slimu bērnu dzīvības un veselību.

Programma ir pieejama ģimenēm ar smagi slimiem bērniem, kuras, piedzimstot citam pēcnācējam, vēlas paņemt nabassaites asinis un noguldīt tās ārstēšanai. Vienīgās uzglabāšanas izmaksas par noguldīto materiālu tiek atskaitītas, ja asinis tiek uzglabātas ilgāk nekā gadu.

Nabassaites asiņu kolekcija glābšanas programmai

Polijas cilmes šūnu bankas organizēta programma, lai glābtu smagi slimu bērnu dzīvības un veselību.

Kā piekļūt programmai „Ievākšana glābšanai”?

Vecāki (vai likumīgie aizbildņi) iesniedz PBKM izvilkumu no bērna medicīnas vēstures, kuram ir ārstējama diagnoze, vai arī ārstējošā ārsta apliecinājumu, ka bērnu var ārstēt ar cilmes šūnām, un iesniegumu iekļaušanai nabassaites asiņu programmā. Iepriekš minētos dokumentus jānosūta uz PBKM adresi. Pēc iesnieguma pieņemšanas PBKM atbrīvo vecākus no ievērojamas maksājumu daļas (pamatmaksas un uzglabāšanas mazāk nekā gadu).

Publiskā banka

Valsts nabassaites cilmes šūnu banka ir vieta, kur nabassaites asinis var ziedot, ja jūs nevēlaties tās savai ģimenei. Šo iespēju PBKM nodrošina Polijas vecākiem kopš 2011. gada. Galvenais mērķis ir palielināt Polijā uzglabāto nabassaites asiņu krājumus un tādējādi veicināt piekļuvi ārstēšanai tiem, kuriem ir tāda vajadzība ārpus ģimenes. Veselības Ministrija ir kļuvusi par PBKM partneri šajā jomā.

Šīs iniciatīvas ietvaros PBKM ļauj ziedot nabassaites asinis atsevišķās slimnīcās Varšavā un rīko valsts mēroga kampaņu Nabassaites asiņu dienās ik gadu atsevišķās slimnīcās Polijā.

Vecāki, kuri izvēlas ziedot nabassaites asinis Valsts bankā, rīkojas cēli. Viņi ziedo vērtīgas cilmes šūnas, kas var glābt kāda dzīvību un veselību, bet atšķirībā no ģimenes bankas, viņi atsakās no savām tiesībām uz tām. Tas nozīmē, ka viņiem nevajag maksāt par nabassaites asiņu iegūšanu un uzglabāšanu, bet viņi atsakās no iespējas izmantot tās nākotnē, ja viņiem tāda radīsies.

Vārds un Uzvārds
Invalid Input

E-pasta adrese
Invalid Input

Telefona nummurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Ar šo es dodu piekrišanu, lai mārketinga saturs tiktu pārsūtīts uz manu norādīto tālruņa numuru.