Mūsu klientu
viedokļi

Mēs ļoti bieži dzirdam, ka vecāki nogulda nabassaites asinis bankā, cerot, ka viņiem nekad nenāksies tās izmantot. Izlasiet mūsu klientu viedokļus.

„Šī noteikti ir vissvarīgākā mūsu zīdaiņa pūriņa daļa. Noskaņojieties uz nabassaites asiņu un audu paņemšanu. Dzīve raksta dažādus scenārijus, un mēs vēlamies būt gatavi jebkam! Medicīna pastāvīgi attīstās un Famicord jau piedāvā plašu cilmes šūnu terapiju klāstu. Protams, mēs ceram, ka mums nevajadzēs tās izmantot.”

Kama K.

„Kliente kopš 2009. gada. Mēs noguldījām asinis no mūsu meitas dzimšanas. Mēs uzskatām, ka tā ir vislabākā dāvana, ko mēs viņai varējām sniegt, lai gan mēs ceram, ka viņai nekad nenāksies to izmantot.”

Joanna K.

„Ļoti laba apkalpošana gan pirms, gan pēc asiņu saglabāšanas. Visa vajadzīgā informācija ir pieejama vietnē. Vienkārši nedaudz palasiet, es jūs aicinu! Es iesaku arī programmu „Vecāki vecākiem” – tā ir paredzēta vecākiem, kuri jau ir noguldījuši bioloģisko materiālu.”

Bartosz K.

„Bērna un viņa vecāku veselības un dzīvības apdrošināšana. Ļoti labs pakalpojums. Bērna dzīvība ir nenovērtējama! Lai mums nekad nenāktos šīs asinis izmantot! Es iesaku.”

Aleksandra S.

„Es arī nolēmu noguldīt nabassaites asinis. Viss tika paveikts visaugstākajā līmeni.”

Karola M.

„Pateicoties jums, es jūtos droša par savu mazuli. Paldies!”

Aleksandra Z.

„Jo veselība ir vislielākā vērtība.''

Aneta M.

„Man vissvarīgākā mūsu dēla dzīves pūra daļa ir viņa piedzimšana šodien. Dzīve raksta dažādus scenārijus. Es ceru, ka mūsējais būs pozitīvs!”

Aleksandra P.

„Sadarbība visaugstākajā līmenī. Paldies!”

Lidia G.

„Neaizmirstiet par cilmes šūnu noguldīšanu. Tā ir jūsu dzīvības polise. Mēs savu jau esam nokārtojuši. Un jūs?”

Robert P.

„Lielisks ieguldījums mūsu bērnam! Es iesaku, lai vēlāk nenāktos nožēlot, ka nepamēģinājāt!”

Agata R.

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona nummurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Ar šo es dodu piekrišanu, lai mārketinga saturs tiktu pārsūtīts uz manu norādīto tālruņa numuru.