Mūsu klientu
viedokļi

Mēs ļoti bieži dzirdam, ka vecāki nogulda nabassaites asinis bankā, cerot, ka viņiem nekad nenāksies tās izmantot. Izlasiet mūsu klientu viedokļus.

„Šī noteikti ir vissvarīgākā mūsu zīdaiņa pūriņa daļa. Noskaņojieties uz nabassaites asiņu un audu paņemšanu. Dzīve raksta dažādus scenārijus, un mēs vēlamies būt gatavi jebkam! Medicīna pastāvīgi attīstās un Famicord jau piedāvā plašu cilmes šūnu terapiju klāstu. Protams, mēs ceram, ka mums nevajadzēs tās izmantot.”

Aleksandra K.

„Kliente kopš 2009. gada. Mēs noguldījām asinis no mūsu meitas dzimšanas. Mēs uzskatām, ka tā ir vislabākā dāvana, ko mēs viņai varējām sniegt, lai gan mēs ceram, ka viņai nekad nenāksies to izmantot.”

Evija K.

„Neaizmirstiet par cilmes šūnu noguldīšanu. Tā ir jūsu dzīvības polise. Mēs savu jau esam nokārtojuši. Un jūs?”

Roberts P.

’’ Skaidrs, ka medicīna iet uz priekšu straujiem soļiem un lielākoties mēs nodrošināmies pret dažādām iespējām, par kurām pat negribas domāt un DIEVS dod, ka pār tām arī nebūtu nekad jādomā! Lai stāv, lai glabājas, lai ir, un viens no domu akmeņiem ir novelts no sirds, jūs dzīvosiet pilnvērtīgu dzīvi par to nedomājot.

Armands S.

Gribu dot saviem bērniem ,,drošības spilvenu'' nākotnei. Man ir svarīga apziņa, ja kaut kas notiks, es būšu parūpējusies šī brīža iespēju robežās.

Zane C.K.

Ir lietas un notikumi, kurus spējam dzīvē kontrolēt un maksimāli tos novērst, bet ir lietas, kuras nevar ietekmēt. Kāpēc gan nesagatavoties maksimāli un neinvestēt savā un bērnu nākotnē? Nauda, šajā gadījumā, bija mazsvarīgs faktors, jo zinājām, ka tas ir ieguldījums un nodrošinājums, protams, tāds, kuru nevēlamies kādreiz izmantot praksē. Veselība, manuprāt, ir visdārgākais, kas mums ir un tikai tā ir vērta mūsu ieguldījumiem, pārējais ir sekundārs. Pamatojoties uz dažādiem viedokļiem, izlasīto informāciju, mēs izvēlējāmies šo pakalpojumu, jo ticam tā nākotnei un arī tagadnes sasniegumiem. Gludā klientu apkalpošana un pārliecinoša komunikācija, ir tikai bonuss, kas nāk līdzi pakalpojumam.

Kristīne Ķ.

Mums ģimenē ir 5 bērniņi. Cilmes šūnas mēs paņēmām meitiņai jau ar mērķi ārstēt vidējo meitu Dārtiņu. Un no jaunākā bērniņa mēs arī paņēmām. Lai viņas ir, dzīve gara, mēs tā izlēmām. Un tā mēs esam abiem jaunākajiem bērniem paņēmuši cilmes šūnas

Gunta S.

Es ar ārsta acīm skatos uz zinātnes straujo attīstību. Biotehnoloģijas ir 21. gs. attīstības virziens, tāpēc, nav šaubu par cilmes šūnu saglabāšanas nozīmi. Domāju, ka tā ir laba dāvana mazmeitiņas drošībai visai dzīvei.

Inese B.

Vārds
Invalid Input

E-pasta adrese vai
Invalid Input

Telefona numurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Es piekrītu personas datu apstrādei un uzglabāšanai ((sīkāk – Privātuma politikā)