Blogs

Vai esat izdarījuši visu iespējamo, lai pasargātu sevi un savu ģimeni no nepatīkamiem pārsteigumiem? Ir vairāki veidi, kā nodrošināt aizsardzību.

Laiks skrien. Šķiet, ka tas ir kļuvis ātrāks nekā pirms desmit, divdesmit gadiem. Informācijas plūsma ir tik liela, ka mēs nespējam visu redzēto un dzirdēto apstrādāt un apjaust. Ikdienas ritmā mēs bieži neievērojam kādus sīkumus, detaļas, taču tām var būt liela nozīme mūsu dzīvē.

Uz mirkli aptājieties un padomājiet - vai esat izdarījuši visu iespējamo, lai pasargātu sevi un savu ģimeni no nepatīkamiem pārsteigumiem? Kādas reklāmas sauklis teic: “Ja Tev kaut kas pieder, Tev ir ko zaudēt.” Un, patiesi, iegādājoties nekustamo īpašumu, mēs to apdrošinām, ja ģimenē ienāk mazulis, mēs pastiprināti pievēršam uzmanību mājokļa iekārtojumam un dažādiem priekšmetiem – asiem stūriem, karsta dzēriena krūzei uz galda malas, nestabiliem krēsliem utt. Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu mazuli pasargātu no traumām un sāpīgiem brīžiem.

Mums ir iespēja apdrošināties pret dažādiem riskiem – apdrošināt auto pret negadījumiem, bojājumiem un zādzību, apdrošināt mājokli, dažādas situācijas ceļojuma laikā, apdrošināties pret nelaimes gadījumiem darbā, kā arī apdrošināt savu atbildību pret citiem. Taču ir situācijas, kurās apdrošināšanas kompānijas neuzņemas risku – tās ir slimības vai kaites, kuras var izārstēt tikai īpašā veidā – ar cilmes šūnām.

SIA “Cilmes šūnu banka” piedāvā īpašu apdrošināšanu – nabassaites cilmes šūnu ieguvi un uzglabāšanu, kas nopietnas saslimšanas gadījumā var glābt Jums vai Jūsu mazulim dzīvību vai uzlabot veselību. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvājumu, atstājiet savu kontaktinformāciju mūsu veidlapā un mēs Jums piezvanīsim Jums izdevīgā laikā, vai sazinieties ar mums pa bezmaksas tālruni 8000 87 87 vai e-pastā piedavajums@nabassaite.lv.