Ārstēšana ar cilmes šūnām

Polijas cilmes šūnu bankai ir vislielākā pieredze Polijā, izdodot cilmes šūnas no nabas saites asinīm transplantācijai klīnikās. Pieteikumi tika veikti slimnīcās visā valstī, kā arī no citām sadarbības klīnikām.

partnerzy mapa

 

Eksperimentālās terapijas

Kā vienīgajam uzņēmumam Polijā mums ir galvenā farmācijas inspektora (GIF) atļauja ražot advancētas šūnu terapijas produktus no Wharton želejas mezenhimālajām cilmes šūnām, ko var ievadīt kā daļu no eksperimentālās  ārstniecības pacientiem, kuriem standarta ārstēšana nedod uzlabojumus. Centri, kuros izmanto mezenhimālās cilmes šūnas, ir:

Medicīnas centrs Klara

KLARA medicīnas centrā Čenstahovā (Centrum Medyczne KLARA) eksperimentos mesenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas tiek izmantotas, lai palīdzētu ārstēt neiroloģiskus un oftalmoloģiskus pacientus. ...

Universitātes bērnu slimnīca Ļubļinā

Universitātes bērnu slimnīcā Ļubļinā mesenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas tiek izmantotas medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt neiroloģiskus pacientus.

RegenMed

Privātajā slimnīcā RegenMed Krakovā Wharton želejas mezenhimālās šūnas (MSC) tiek izmantotas medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt neiroloģiskus pacientus.

Acu klīnika Retina

Acu klīnikā Retina Varšavā mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas tiek izmantotas medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt oftalmoloģiskus pacientus.

Medicīnas centrs Lekmed

Medicīnas centrā Lekmed Varšavā mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas tiek izmantotas medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt ortopēdiskus pacientus.

Klīnika Zdrowej Kości

Klinika Zdrowej Kości (Veselīgu kaulu klīnika) Łódz mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas pielieto medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt ortopēdiskus pacientus.

Neatkarīgā valsts slimnīca Nr. 4 Ļubļinā

Neatkarīgajā valsts slimnīcā Nr. 4 Ļubļinā mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas pielieto medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt ortopēdiskus pacientus.

Medicīnas centrs Galen

Galenas medicīnas centrā (Ośrodek Medyczny Galen) Bieruņā mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas pielieto medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt oftalmoloģiskos pacientus. ...

Akadēmiskā klīniskā slimnīca Nr. 1 Lodzā

Norberta Barlicki klīniskajā slimnīcā Nr 1 (Universitātes klīniskā slimnīca) Lodzā mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas tiek izmantotas medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt neirolo ...ģiskus pacientus.

St. Lucas' Hospital

Svētā Łukasz slimnīcā(Sentluisas slimnīca) Bielsko Biała mezenhimālās šūnas (MSC) no Vartona želejas pielieto medicīniskos eksperimentos, lai palīdzētu ārstēt ortopēdiskus pacientus. ...

 

Vārds un Uzvārds
Invalid Input

E-pasta adrese
Invalid Input

Telefona nummurs
Invalid Input

Paredzamais dzemdību laiks
Invalid Input

Vēlamies jūs informēt, ka veidlapā norādītos personas datus apstrādā SIA,, Cilmes šūnu banka'''ar juridisko adresi Rīgā, Tērbatas ielā 4-1

Zgody są wymagane

Ar šo es dodu piekrišanu, lai mārketinga saturs tiktu pārsūtīts uz manu norādīto tālruņa numuru.